Prices

Prices for All

Single and Family Prices

One To One

  • 5 Days a week = 30$
  • 4 Days a week = 25$
  • 3 Days a week = 20$
  • Daily Time = 25-30 minutes

Two students

  • 5 Days a week = 50$
  • 4 Days a week = 40$
  • 3 Days a week = 30$
  • Daily Time = 40-45 minutes

Three Students

  • 5 Days a week = 60$
  • 4 Days a week = 50$
  • 3 Days a week = 40$
  • Daily Time = 50-60 minutes

Tell us how much you can pay!


Testimonial

Our Students Say!